БЛОГ ПРО ВИНО.iSommelier

Друзі, сьогодні я хочу розповісти вам про новий гаджет у світі вина, він має назву iSommelier. Цей пристрій являється електронним декантером. Так, так, вам не здалось, саме електронним декантером.

Ось як він виглядає

1

Цей чудо пристрій створено компанією IFavine

4

Компанія створена в 2013 році. Вона розробляє та продає інструменти і послуги, які дозволяють удосконалювати досвід і отримувати задоволення від дегустації вин.

Її мета полягає в створенні найбільшої платформи в світі для фахівців винної галузі – iFAVINE Network. Вона буде об’єднувати інформацію з різних куточків світу про виноробів, їх вина, дистриб’юторів, сомельє і багатьох інших аспектів галузі.

10

iSommelier – абсолютно новий, революційний продукт на світовому ринку – перший в світі «розумний» декантер IFAVINE. Це інноваційне рішення, яке допоможе зекономити час на декантації і спростити  сам процес.

Мережа iFAVINE (iFAVINE Network) містить більше 600000 найменувань вин з рекомендаціями професіоналів щодо часу декантації. Це перша в світі міжнародна професійна платформа, присвячена світу вина. У ній містяться технічні дані про виноградниках, виноробнях, винах, які вироблені на них, а також рекомендації по сервіровці і дегустації.

iFAVINE_Network_logo_black

Можна скачати безкоштовний додаток Ifavine Pro, після чого ви синхронізується через телефон з декантером. Ви можете управляти приладом з телефону чи  здійснювати пошук вручну, або сфотографувати етикетку на вині, і програма знайде вибране вами вино і запропонує оптимальний час для декантації.

0025

Основна перевага пристрою полягає у значному зменшенні часу декантації вина, замість 1 години декантації у звичайному декантері, ви витратите 1 хвилину в декантері iSommelier. Все це завдяки спеціальному наборі фільтрів, які очищують повітря і збагачують вино величезними кількостями чистого кисню. Нефільтроване повітря містить всього 21% кисню, 78% азоту, і 1% вуглекислого газу, що згубно для вина. iSommelier фільтрує і видаляє шкідливі речовини з повітря, залишаючи тільки чистий кисень! Значно зменшується кількість залишкового метанолу, діоксиду сірки та інших шкідливих речовин у вині.

9

Ось коротке відео, яке допоможе краще зрозуміти роботу пристрою.

Читайте також – БЛОГ ПРО ВИНО. CORAVIN


Мені буде цікаво почути Ваші думки в коментарі. Також приєднуйтесь до мене на Facebook

P.S.: Хочете отримувати нові цікаві статті першими, тоді підписуйтеся на блог !


Напишіть відгук

Заповніть поля нижче або авторизуйтесь клікнувши по іконці

Лого WordPress.com

Ви коментуєте, використовуючи свій обліковий запис WordPress.com. Log Out /  Змінити )

Twitter picture

Ви коментуєте, використовуючи свій обліковий запис Twitter. Log Out /  Змінити )

Facebook photo

Ви коментуєте, використовуючи свій обліковий запис Facebook. Log Out /  Змінити )

З’єднання з %s