Друзі, сьогодні я хочу розповісти вам про новий гаджет у світі вина, він має назву iSommelier. Цей пристрій являється електронним декантером. Так, так, вам не здалось, саме електронним декантером.
Ось як він виглядає
Цей чудо пристрій створено компанією IFavine
Компанія створена в 2013 році. Вона розробляє та продає інструменти і послуги, які дозволяють удосконалювати досвід і отримувати задоволення від дегустації вин.
Її мета полягає в створенні найбільшої платформи в світі для фахівців винної галузі – iFAVINE Network. Вона буде об’єднувати інформацію з різних куточків світу про виноробів, їх вина, дистриб’юторів, сомельє і багатьох інших аспектів галузі.
iSommelier – абсолютно новий, революційний продукт на світовому ринку – перший в світі «розумний» декантер IFAVINE. Це інноваційне рішення, яке допоможе зекономити час на декантації і спростити сам процес.
Мережа iFAVINE (iFAVINE Network) містить більше 600000 найменувань вин з рекомендаціями професіоналів щодо часу декантації. Це перша в світі міжнародна професійна платформа, присвячена світу вина. У ній містяться технічні дані про виноградниках, виноробнях, винах, які вироблені на них, а також рекомендації по сервіровці і дегустації.
Можна скачати безкоштовний додаток Ifavine Pro, після чого ви синхронізується через телефон з декантером. Ви можете управляти приладом з телефону чи здійснювати пошук вручну, або сфотографувати етикетку на вині, і програма знайде вибране вами вино і запропонує оптимальний час для декантації.
Основна перевага пристрою полягає у значному зменшенні часу декантації вина, замість 1 години декантації у звичайному декантері, ви витратите 1 хвилину в декантері iSommelier. Все це завдяки спеціальному наборі фільтрів, які очищують повітря і збагачують вино величезними кількостями чистого кисню. Нефільтроване повітря містить всього 21% кисню, 78% азоту, і 1% вуглекислого газу, що згубно для вина. iSommelier фільтрує і видаляє шкідливі речовини з повітря, залишаючи тільки чистий кисень! Значно зменшується кількість залишкового метанолу, діоксиду сірки та інших шкідливих речовин у вині.
Ось коротке відео, яке допоможе краще зрозуміти роботу пристрою.
Читайте також – БЛОГ ПРО ВИНО. CORAVIN
Мені буде цікаво почути Ваші думки в коментарі. Також приєднуйтесь до мене на Facebook
P.S.: Хочете отримувати нові цікаві статті першими, тоді підписуйтеся на блог !